• *
    *
    *
    *
    *
    Fields marked with an asterisk (*) are required.

Adaptem les nostres quotes de soci a la crisi

25 soci

Conscients del complicat moment que estem vivint actualment i per tal de fer front comú a aquesta crisi econòmica que ens està afectant a tots en una menor o major mesura, hem volgut des de la nostra entitat fer un pas endavant per tal d'adaptar-nos a la situació.

Per aquest motiu hem decidit modificar el sistema de col•laboració dels socis particulars, de manera que aquest sigui més accessible i flexible i permeti a cada associat col•laborar en funció de les seves possibilitats.

Les vostres aportacions són imprescindibles perquè ens ajuden a mantenir viva la nostra entitat i a fer créixer els projectes lectors.

A partir d'ara podeu associar-vos i col•laborar amb nosaltres amb una petita ajuda de tant sols 25€/any.

Per altra banda, periòdicament us oferirem la possibilitat de col•laborar puntualment en els projectes o activitats que l'associació porti a terme, de manera que es podran fer també aportacions directes per cada programa.

En aquests moments ja podeu col•laborar en alguna activitat del Programa INclús.


Estàs aquí: Adaptem les nostres quotes de soci a la crisi
Recomanacions, activitats, projectes col·laboratius i molt més! Si ets amant de la lectura Fes-te'n soci!

La Cita

Per fi sóc feliç, car he retornat pel record a l'única veritat: la literatura.

Fernando Pessoa, poeta portuguès (1888-1935)


Veure més cites

Amb la col·laboració d'Arambee i factoria81

Segueix-nos!

Enllaç a la nostra pàgina de facebook social twitter box blue